Yello vyráží na letní roadshow, rozdá slevu i zmrzlinu

středa, 12. července 2023, 06:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Dodavatel energií Yello startuje tříměsíční roadshow, na níž bude nabízet slevu ve výši tři tisíc korun na energie nebo zmrzlinu.

Zdroj: Yello

Zdroj: Yello

Tuzemský dodavatel energií Yello po roce opět vyráží na roadshow, a to napříč celou Českou republikou. Během tří měsíců, od července do září, zavítá do 16 míst – na koupaliště, plovárny či do aquaparků –, kde bude prezentovat svou nabídku, rozdávat slevu na energie, dárky či zmrzlinu.

Součástí roadshow, na níž se budou o návštěvníky starat hostesky, je letos mobilní zmrzlinový stánek, ve kterém se bude podávat zmrzlina „žluté“ chuti – buď citronová, nebo vanilková. Dárky v podobě cestovních lahví, slunečních brýlí, balzámů na rty či slevy v hodnotě 3000 korun si pak bude možné vytočit na kole štěstí. 

„Přemýšleli jsme, jak lidem zpříjemnit jedny z nejhezčích chvil v roce. A protože k létu neodmyslitelně patří zmrzlina, volba byla jasná. Navíc pokračujeme v edukaci odběratelů elektřiny i plynu a jako férový dodavatel na tomto poli jim už přes deset let pomáháme získat výhodnější ceny za jasných a transparentních podmínek,“ uvádí Michal Kulig, ředitel společnosti Yello.

V rámci roadshow navštíví Yello koupaliště, plovárny či aquaparky. Zastaví se také na hudebním festivalu Hrady CZ, jejímž je partnerem. V případě nepříznivého počasí budou zajištěny náhradní lokace v kempech, nebo budou vybrána jiná vhodná místa.

„Každoročně vyrážíme do regionů, vybranými akcemi oslovujeme lidi a chceme znát jejich názor na dodavatele energií. Nasbírané informace následně vyhodnocujeme a dále s nimi pracujeme. Například připravujeme speciální nabídky na míru nebo tarify, které by odběratelé elektřiny a plynu uvítali,“ dodává Kulig.

-stk-