Agentura Flo rozšiřuje spolupráci s firmou Stada

úterý, 1. srpna 2023, 17:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Flo nyní pracuje nejen pro značku Marťánci, ale i Cetebe, Lunestil nebo Elotrans.

Flo rozšiřuje svou spolupráci s farmaceutickou společností Stada. Po vyhraném tendru na mezinárodní digitální kampaně pro značku Marťánci se nyní spolupráce rozšířila o další značky z portfolia. 

Pro značku Marťánci vytvořila loni agentura kampaň s gamifikovaným AR filtrem pro Facebook a Instagram nasazeným na osm trhů. Letos na ni navážou i další aktivity včetně redesignu pro trh v Saúdské Arábii a podzimní back-to school kampaně. 

Spolupráce se rozšířila i na další značky. Nyní Flo připravuje globální obsah pro sociální média značky Cetebe na šesti trzích, zajišťuje pro ni kreativu a textace, které si jednotlivé trhy lokalizují. Podobný model pak platí i pro značku Lunestil, která aktuálně prochází revizí komunikační strategie. V neposlední řadě zajišťuje uvedení značky Elotrans na český trh.

„Vytvořením chytlavého pojetí příběhů našich značek se posílilo jejich vnímání u zákazníků, a to otevřelo novou cestu pro růst značek Marťánci i Cetebe,“ říká Silviu Manole, International Category Manager společnosti Stada. 

-stk-