ČSOB startuje kampaň #dilema1500, cílí na mladé

pondělí, 21. srpna 2023, 13:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

V nové kampani ČSOB se vlogeři rozhodují, co si pořídí za 1500 korun získaných k novému účtu.

Zdroj: Repro YT Dominika Nechvílová

Zdroj: Repro YT Dominika Nechvílová

ČSOB startuje novou kampaň #dilema1500, s níž cílí na mladé. Těm k založení účtu nabízí odměnu ve výši 1500 korun, které si mohou utratit dle libosti.

„Prostřednictvím kampaně #dilema1500 pokračujeme v dosavadní velice úspěšné komunikaci cílené na mladé lidi. V kampani se vlogeři v podobě cosplayerky, gamera, rapperky a MMA zápasníka rozhodují, co si pořídí za 1500 Kč, které získali od ČSOB. Současně vybízejí klienty, aby si i oni zažili své vlastní dilema s odměnou k novému účtu. Získání odměny je tak jednoduché, že nejtěžší je nakonec se rozhodnout, za co peníze utratit,“ říká Radovan Kuštek, výkonný manažer Skupinového digitálního marketingu ve skupině ČSOB.

Kampaň podpořila i společnost Mastercard. „Víme, že pro zástupce mladé generace je důležité být hlavně v pohodě. V oblasti placení děláme maximum pro to, aby nemuseli řešit zbytečné věci, vše bylo co nejjednodušší a zároveň aby měli důvěru v maximální bezpečnost svých plateb,“ říká Damian Zielinski, generální ředitel Mastercard pro ČR a Slovensko, s tím, že k novému účtu dostanou klienti platební kartu Mastercard, s níž budou mít přístup k řadě slev, benefitů a zážitků.

Výsledná odměna pro klienty je rozdělena na tři části. Po 500 korunách obdrží za první zaplacení mobilem, přihlášení do aplikace ČSOB Smart a poslání prvních 500 Kč na účet. Klienti, kteří získají 3 x 500 Kč budou zároveň zařazeni do slosování o iPhone 15. Vedení účtu je pro všechny zdarma bez dalších podmínek. Zdarma jsou i všechny platby a výběry z bankomatů i na poštách.

Kampaň bude probíhat online, zejména na sociálních sítích. Za kampaní stojí agentura Darwin and the Machines. Produkci zajistila společnost Darq. Režie se stejně jako v loňském roce ujal Daniel Štrauch alias GoGo.

-stk-