Do aplikace CBS se po třech týdnech vrátila stanice DABL

středa, 23. srpna 2023, 07:20 TV, Aktuality MediaGuru

Začátkem srpna došlo v aplikaci CBS pro multimediální centra Apple TV k přerušení distribuce americké lifestylové televize DABL. Po přibližně třech týdnech je tato stanice zpět.

Úvodní obrazovka Apple TV. Zdroj: Pixabay

Úvodní obrazovka Apple TV. Zdroj: Pixabay

Multimediální centrum Apple TV je jedinou široce dostupnou platformou, kde je americká lifestylová televize DABL k dispozici. Program nefiguruje v nabídce žádné české placené služby. CBS tak dává prostřednictvím své aplikace nahlédnout do části svého portfolia, které divákům nabízí ve Spojených státech. Kromě televize DABL je k dispozici v nabídce aplikace CBS například stanice CBS News, CBS Sports HQ nebo Inside Edition.

Aplikace CBS pro Apple TV je pro zájemce z České republiky k dispozici zdarma. Streaming vybraných televizních stanic je zcela bezplatný a není na ně uplatňována geoblokace, tedy omezení sledování pouze na určitou oblast či region. Další část tvoří tituly ze streamingové služby Paramount+, která je však v České republice nedostupná. Uživatel potřebuje přihlašovací údaje od amerického TV operátora. Aplikace CBS News pro Android TV tyto funkce nezahrnuje.

-lukpol-