Holba pokračuje jako hlavní partner Českého florbalu

úterý, 29. srpna 2023, 10:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Pivovar Holba pokračuje v partnerské spolupráci s Českým florbalem.

Ilustrační foto, zdroj: Pixabay

Ilustrační foto, zdroj: Pixabay

Český florbal podepsal novou smlouvu s jedním ze svých nejvýznamnějších partnerů. I v nadcházejících minimálně dvou letech bude fungovat spojení mezi florbalem a hanušovickým pivovarem Holba.

Partnerství mezi Českým florbalem a pivovarem Holba ze společnosti Pivovary CZ Group naváže na předchozích šest let. Holba jakožto hlavní partner Českého florbalu je spojena s reprezentačními celky, superfinálovými zápasy či Livesport Superligou.

„Těší nás, že zájem na pokračování ve spolupráci byl oboustranný. S Holbou jsme společně zažili velmi úspěšné projekty, ale i nepříjemné dopady covidové pandemie, což náš vzájemný vztah nakonec posílilo a velmi si vážím, jak se nám daří jej dále rozvíjet,” shrnuje společnou cestu florbalu a Holby ředitel marketingu a komunikace Českého florbalu Roman Urbář.

„Holba je aktivním fanouškem nejen národních týmů, ale všech florbalistů a jeho příznivců. I proto jsme společně s Českým florbalem připravili projekt Holba 100. První ročník dopadl skvěle a hráči se na něj mohou těšit i v následující sezoně," říká  Ondřej Hnila, brand manažer pivovaru Holba.

-mav-