JustWatch přidal podporu pro Canal+, Prima+ a Voyo

středa, 30. srpna 2023, 11:05 TV, Aktuality MediaGuru

Online katalog JustWatch se přiblížil více českým uživatelům. Do nabídky byla přidána podpora pro české, respektive v Česku působící další videotéky. Dvě z nich byly spuštěné v letošním roce.

Ilustrační foto, zdroj: JustWatch

Ilustrační foto, zdroj: JustWatch

Provozovatel online katalogu JustWatch přidal do své nabídky také podporu videoték Canal+, Prima+ a Voyo. Dlouhodobě byla v této službě zastoupena pouze Videotéka společnosti O2 Czech Republic, naopak české služby zde prakticky chyběly. JustWatch cílí primárně na globální služby, jako jsou například Netflix, HBO Max, Disney+ nebo Prime Video (Amazon). Nyní se tato služba stává pro český trh více relevantnější, nadále však chybí podpora bezplatného archivu iVysílání (Česká televize).

Novinka je prozatím k dispozici pouze v mobilní aplikaci a verzi pro prohlížeč (desktop). Naopak podpora Canal+, Prima+ a Voyo zatím chybí ve Smart TV nebo Android TV. Podle JustWatch Voyo přidalo mezi posledními tituly premiérový díl Love Island Austrálie, dvě epizody 10. série Války skladů nebo stejný počet dílů Mistrů zastvarný z 1. řady. V pondělí 28. srpna registruje služba 32 přidaných položek ve videotéce Prima+ a premiérové díly 4. řady seriálu Babylon Berlin.

-lukpol-