Magenta TV má 258 tisíc zákazníků, Canal+ Sport pokračuje

čtvrtek, 10. srpna 2023, 14:30 TV, Aktuality MediaGuru

Placená internetová a satelitní televize operátora T-Mobile měla na konci prvního pololetí letošního roku 258 tisíc zákazníků. Pokračuje také ve spolupráci s francouzskou skupinou Canal+.

Studio anglické Premier League pro stanici Canal+ Sport.

Studio anglické Premier League pro stanici Canal+ Sport.

Společnost T-Mobile v hospodářských výsledcích za první pololetí roku 2023 oznámila, že počet zákazníků televizní služby dosáhl 258 tisíc (meziročně +16 %). Připomněla rovněž, že její TV letos oslavila sedm let a dočkala se také významné změny – z T-Mobile TV se stala Magenta TV, čímž platforma sjednotila název i s některými dalšími trhy, kde skupina Deutsche Telekom působí. Firma zmínila zejména dva milníky z letošního prvního pololetí – novou podobu služby a implementaci online videotéky Voyo přímo do prostředí služby. T-Mobile nezapomněl ani na spolupráci s Canal+ v oblasti zábavy a sportu.

„Magenta TV od T-Mobile je s výjimkou vlastní placené aplikace vysílatele jednou ze dvou celoplošných televizních služeb, kde v České republice diváci Premier League najdou. Díky tomu opět přináší svým zákazníkům nabídku všech prestižních světových fotbalových lig,“ uvedla při příležitosti zahájení nového ročníku anglické fotbalové soutěže Zuzana Netolická z tiskového oddělení T-Mobile. Canal+ Sport je k dispozici klientům s tarifem M či vyšším, případně sportovním balíčkem.

-lukpol-