Magenta TV zařadila TV1000 Russkoe Kino do tarifu XL

neděle, 3. září 2023, 08:05 TV, Aktuality MediaGuru

Filmový kanál TV1000 Russkoe Kino je nově i součástí tarifu XL pro klienty placené televize Magenta TV společnosti T-Mobile. Dlouhodobě byl k dispozici pouze v balíčku zahraničních kanálů.

Magenta TV na set-top boxu ve Smart TV. Zdroj: T-Mobile

Magenta TV na set-top boxu ve Smart TV. Zdroj: T-Mobile

„Stanice Ruské Kino dlouhodobě byla a stále je součástí balíčku zahraničních programů,“ uvedla pro MediaGuru Zuzana Netolická z tiskového oddělení společnosti T-Mobile. Klienti, kteří mají tarif XL, mají k dispozici kompletní nabídku a nemusí se tak starat o případné rozšíření některého z ostatních tarifů. „Bohužel historicky se to netýkalo stanice Ruské Kino a tuto nepřesnost jsme opravili 8. srpna,“ doplnila Netolická.

Tematická stanice TV1000 Russkoe Kino je k dispozici pro zákazníky českých placených služeb pouze ve standardním rozlišení obrazu, žádný z operátorů nenabízí tuto stanici ve formátu HD. Program vysílá, jak již název napovídá, výhradně ruskou produkci, a to v originálním znění bez titulků. K dispozici je kromě Magenta TV například také v nabídkách O2 TV nebo Vodafone TV. Placené služby nabízejí svým klientům ke stanici i dopňkové funkce, jako je zpětné zhlédnutí.

-lukpol-