MOL si na PR vybírá agenturu Konektor

čtvrtek, 24. srpna 2023, 11:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Provozovatel čerpacích stanic MOL si na zajištění korporátní a produktové komunikace zvolil Konektor.

Zdroj: MOL

Zdroj: MOL

Společnost MOL, provozovatel čerpacích stanic, navázal spolupráci s komunikační skupinou Konektor. Ta má nově na starosti korporátní i produktovou komunikaci.

Konektor v průběhu spolupráce zajistí kompletní služby v oblasti Public Relations: media relations, monitoring médií či krizovou komunikaci, vyhledávat bude i další komunikační příležitosti. V rámci korporátní komunikace se zaměří na témata, jako jsou kvalitní a prémiová paliva, nový věrnostní program MOL Move či Fresh Corner, který je součástí čerpacích stanic MOL.

„Od spolupráce s Konektorem si slibujeme posílení vztahů s novináři a médii. Očekáváme, že nám Konektor pomůže s rozšířením povědomí o novém programu MOL Move, kde jsme pro naše zákazníky připravili řadu výhod a užitečných informací. Dále pak s edukací o prémiových palivech a dalších aktivitách MOL. Cílem spolupráce je tak mimo jiné utužit vztah s našimi zákazníky,” komentuje Martin Pavlíček, vedoucí komunikace společnosti MOL Česká republika.

V rámci spolupráce chce MOL nejen rozvíjet vztah se svými stávajícími zákazníky, ale také oslovit nové řidiče a jejich spolucestovatele. „Naším hlavním úkolem je celkové strategické uchopení komunikace a návrh koncepčního přístupu k jednotlivým tématům. K budování image značky v médiích využíváme i práci s daty, které má společnost MOL k dispozici,” popisuje Alfréd Schubert ze skupiny Konektor. 

-stk-