Nova na podzim: Kriminálka Anděl, Táta v nesnázích a BigBrother na Voyu

středa, 2. srpna 2023, 15:00 TV MediaGuru

TV Nova půjde do podzimu s několika novinkami ve svém programu. Představila ho na středeční tiskové konferenci.

Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova, zdroj: TV Nova

Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova, zdroj: TV Nova

Několik nových pořadů nasadí do podzimního vysílání TV Nova. Programové podzimní schéma představila na středeční tiskové konferenci. K novinkám se řadí především nová řada Kriminálky Anděl, seriál Táta v nesnázích nebo doku reality Ztracená rodina. Očekávaná reality show BigBrother se bude vysílat na videoplatformě Voyo a na jedné z tematických stanic skupiny. 

Hlavní novinky

 • Kriminálka Anděl – na obrazovky TV Nova se premiérovými díly vrací po devíti letech pátou řadou. V hlavních rolích se znovu představí David Švehlík, Marek Taclík, Michal Novotný a Helena Dvořáková, které nově doplní Oskar Hes a Jiří Langmajer. Režisérem je Peter Bebjak, seriál zamíří do pondělního večera.
 • Táta v nesnázích – komediální seriál s Martinem Pechlátem v hlavní roli, Nova jej přinese každý pátek. Rodinný šestnáctidílný seriál o vztahu otce a tří dcer. Seriál pro Novu realizuje Paprika Studios.
 • Ztracená rodina – emocionální dokureality o shledání odloučených členů rodiny. Pořadem provedou publicista Mirek Vaňura a Tereza Pergnerová. Ve vysílání se objeví ve čtvrtek večer.

Nové díly už vysílaných pořadů

 • Pokračuje čtvrteční seriál Zlatá labuť, jehož první sérii nabídla Nova letos v prvním pololetí. V průměru ji sledovalo téměř 800 tisíc diváků starších 15 let (v 15-54 podíl 20 %).  
 • V úterním prvním slotu se znovu objeví seriál Jedna rodina. Ten v jarním vysílání zaznamenal podíl 22 % v divácké skupině 15-54. 
 • Nové díly nabídne i kuchařská reality show MasterChef Česko. Vysílat se bude na rozdíl od loňského podzimu jen jednou týdně, a to ve středu od 20:20. Loňskou podzimní řadu vidělo v průměru necelých 700 tisíc diváků (15+), podíl na sledovanosti v divácké skupině 15-54 představoval 26 %. 
 • Opět na ni naváže kuchařský Souboj na talíři, který loni na podzim vidělo přes 450 tisíc diváků (15+) při podílu 25 % v CS 15-54.
 • Sobotní večery nadále patří Hvězdnému speciálu Na lovu (na jaře Superlov podíl 30 % v 15-54). Ve stejný den Nova zařadí i seriál Co ste hasiči.
 • Ulice, nejdéle běžící seriál na českých obrazovkách, zaujme svůj tradiční podvečerní čas (na jaře 32% podíl v CS 15-54).
 • V odpoledně-podvečerním vysílání předchází Ulici soutěžní pořad Na lovu. Objeví se i letos na podzim (jarní řada pořadu dosáhla 28% podíl v 15-54). 

Reprízy původních seriálů

 • V neděli večer nabídne Nova reprízy Policie Modrava.
 • V pondělním čase ve druhém prime-timovém pásmu přijde čas pro reprízy seriálu Specialisté. Jarní devátou řadu sledovalo v průměru 1,18 mil. diváků starších 15 let a v divácké skupině TV Nova 15-54 si připsala 29% podíl. 
Podzimní programové schéma TV Nova, zdroj: TV Nova

Podzimní programové schéma TV Nova, zdroj: TV Nova

„Společným jmenovatelem nové sezony je fokus na lokální témata, rodinnou zábavu a zejména na očekávání našich diváků,“ popsala ředitelka programu TV Nova Silvia Majeská.

Na videoplatformě Voyo k novinkám vedle reality show BigBrother, která se vrací po 18 letech, patří další řada reality Love Island, nové díly Ordinace v růžové zahradě 2, stand-up Ondřej Sokol: Celebrity, minisérie Matematika zločinu nebo krimi seriál Extraktor.

Detailní informace najdete v materiálech zde.

Voyo má 570 tisíc předplatitelů, většina platí službu napřímo

středa 2. srpna 2023

-mav-