Petra Pipková převezme řízení agentury Mindsquared

středa, 30. srpna 2023, 13:00 Lidé, Reklama MediaGuru

Petra Pipková po roce opouští vedení McCann Media a od září nahradí Martina Králíka v čele agentury Mindsquared.

Petra Pipková, zdroj: Mindsquared

Petra Pipková, zdroj: Mindsquared

Mediální agenturu Mindsquared ze skupiny Mind2FLO od září povede Petra Pipková. Nahradí Martina Králíka, který po roce z čela agentury odešel.

„Martin pomohl položit základy a provedl firmu prvním rokem jejího fungování. Další etapa bude především o naplnění naší vize konzultační skupiny nového typu a věřím, že pro tento úkol je právě Petra tím pravým člověkem,“ uvedl Jan Galgonek, CEO Mind2FLO, která propojuje fungování mediální agentury Mindsquared a digitální konzultační agentury FLO.

„Mindsquared mě přesvědčil svým odhodláním postavit agenturu založenou na unikátním přístupu k lidem v týmu i klientům, a především možností opět budovat profesionální a lokálně řízenou mediální agenturu s mezinárodní ambicí,“ zdůvodnila Petra Pipková.

Petra Pipková tak po roce opouští vedení divize McCann Media agentury McCann Prague. Působila zde na pozici Chief Media Officer a budovala strategickou a byznysově datovou expertízu v nové divizi. Ve své dosavadní kariéře kromě pozice managing partner v agentuře Knowlimits více než 22 let vedla mediální agenturu MediaCom a stála u zrodu Asociace mediálních agentur (ASMEA).

Agentura Mindsquared působí na trhu od začátku roku 2022. Je vlastněna skupinou KKCG, pro kterou pracuje. Služby zajišťuje i pro firmy z portfolia skupiny PPF, Moneta, Hartmann Group, Betano nebo Foodora.

V technologické divizi s názvem FLO má majoritní podíl Rockaway Capital.

Martin Králík odchází z vedení agentury Mindsquared

pátek 18. srpna 2023

-mav-