Plex zařadila nové kanály s romantickými filmy a seriály

čtvrtek, 31. srpna 2023, 07:05 TV, Aktuality MediaGuru

Se zahájením hlavní podzimní televizní sezóny zamířily na multimediální platformu Plex nové stanice Love Stories TV a Novelisima.

Plex nabízí FAST kanály všech možných žánrů.

Plex nabízí FAST kanály všech možných žánrů.

Aktuální rozšíření nabídky služby Plex o Love Stories TV a Novelisima cílí výhradně na ženské publikum. 

Love Stories TV - „Pro beznadějně romantické přináší Love Stories TV skutečné svatby a příběhy z celého světa. Popadněte kapesníčky a připravte se na šťastné slzy!“ Stanice je k dispozici pochopitelně ve vysokém rozlišení obrazu (HD) doplněná o elektronického programového průvodce (EPG). Program je k dispozici v originálním znění, tedy v angličtině.

Novelisima – „Romantika a příběhy, které chcete znovu prožít, objevit a sdílet. Hvězdná představení a inscenace, které vás nadchnou.“ Stanice je k dispozici ve vysokém rozlišení obrazu (HD) doplněná o elektronického programového průvodce (EPG). Program je k dispozici v originálním znění, tentokrát tedy vzhledem k orientaci na hispánské publikum v angličtině.

Službu Plex lze využívat prostřednictvím internetového prohlížeče, mobilní aplikace nebo televizorů připojených k internetu. Aplikace je k dispozici i pro Android TV nebo Apple TV.

-lukpol-