Wrestingová aplikace WWE Network přináší řadu změn

pondělí, 14. srpna 2023, 14:45 TV, Aktuality MediaGuru

Streamingová služba WWE Network, která je volbou číslo jedna pro milovníky wrestlingu, se představila ve druhé polovině července ve zcela nové podobě.

Prostředí streamingové služby WWE Network

Prostředí streamingové služby WWE Network

K proměně aplikace aplikace WWE Network došlo poprvé od startu služby v roce 2019. Změna se týká i České republiky.

Na první pohled diváka zaujme změna menu, které mění orientaci z vertikálního na horizontální. Kromě samotné videotéky a možnosti sledování veškerého obsahu WWE Network živě a následně i ze záznamu, je k dispozici nově i lineární kanál wrestlingové federace. Obsah vysílání je možné zjistit pomocí elektronického programového průvodce (EPG). Jednotlivé kategorie WWE jako Raw, SmackDown nebo NXT dostaly svou vlastní dlaždici, která je zároveň samotnou vstupní bránou.

Aplikace WWE Network je de facto jedinou legální možností, jak se dostat v Česku ke kompletnímu obsahu wrestlingové federace včetně živých přenosů, které se na našich obrazovkách neobjevují. Po nedávném rebrandingu placené televize Comedy House na značku Strike TV bylo vysílání obohacené mimo jiné o wrestlingové soutěže Raw a SmackDown, živé přenosy prémiových soutěží zde ale k dispozici nejsou. Měsíční předplatné služby vyjde v přepočtu na necelých 220 korun.

-lukpol-