Albixon vyzývá v kampani k pořízení bazénu na podzim

neděle, 24. září 2023, 14:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Výrobce bazénů Albixon radí pořídit si bazén na podzim a připravit se tak včas na budoucí léto.

Zdroj: Repro YT Albixon

Zdroj: Repro YT Albixon

Český výrobce bazénů a bazénových zastřešení Albixon startuje svou podzimní kampaň s názvem „Řešte bazén včas“, kterou staví na tom, že už teď je ta správná doba, kdy se připravit na budoucí léto. Navíc těm, kteří se pustí do výstavby nového bazénu nebo renovace toho stávajícího, nabízí 10% slevu.

Albixon v kampani upozorňuje na důležitost správného naplánování. Pokud se se stavbou bazénu začne na podzim, vše se do příští sezóny stihne, navíc lze využít i menší vytíženosti stavebních firem a získat více času na finalizaci okolí bazénu.

Kampaň poběží do poloviny října na internetu, v rádiu a outdooru. Kreativa spotu navazuje na loňský rok. Vystupuje v něm rodina, která si užívá letní den u bazénu a dokresluje jej znělka „Víme, že domů patří Albixon!“.„Abychom marketingovou kampaň co nejvíce podpořili, přidali jsme k ní také call-to-action – každý zákazník, který si u nás teď objedná bazén a technologii, dostane slevu na bazén. Věříme, že díky tomu dostaneme více potenciálních zákazníků na náš web a do prodejen,“ vysvětluje marketingový ředitel společnosti Daniel Bareš. 

„V kampani se také soustředíme na renovaci bazénových folií, které se v poslední době hodně věnujeme. Spojili jsme tedy desetiprocentní slevu nejen s koupí nového bazénu, ale také s obnovením. V případě, že si zákazník pořídí či renovuje fóliový bazén, obdrží navíc slevu ve výši 10 % na fólii,“ doplňuje Bareš.  

-stk-