Allegro zahajuje v Česku své první Allegro Days

pondělí, 4. září 2023, 16:00 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Allegro spouští svou týdenní nákupní akci. Na Allegro Days upozorňuje reklamní kampaní.

Zdroj: Allegro.cz

Zdroj: Allegro.cz

Nákupní platforma Allegro.cz zve české zákazníky na vůbec první slevovou akci s názvem Allegro Days – týdenní nákupní událost, která se uskuteční od 4. do 10. září. Nabídne během nich vybrané produkty napříč kategoriemi s cenami nižšími až o 40 %. Upozorňuje na ni reklamní kampaní. 

V rámci Allegro Days bude možné zakoupit se slevou tisíce produktů v kategoriích elektro, supermarket, dům a zahrada, dětský sortiment, zdraví a krása i další. Akční nabídka je uvedena na speciální stránce dedikované přímo kampani, přičemž ty nejvýhodnější nabídky jsou zároveň označeny speciálním odznakem „Allegro Days“. Veškeré ceny jsou v souladu s evropskou směrnicí „Omnibus” garantující férovou slevu – její výše je tak vždy odvozena z nejnižší ceny daného zboží za posledních 30 dnů.

Pro ty, kteří s nákupy na allegro.cz začínají, připravila společnost i speciální kupony -200 Kč na registraci a 250 Kč na nákup v aplikaci během slevového týdne Allegro Days. Prostřednictvím programu Allegro Protect navíc zákazníci získávají garanci vrácení až 100 tisíc korun v případě jakýchkoliv potíží s nákupem a se službou Twisto si mohou platbu za zboží odložit až o 30 dní.

Kromě Allegro Days se Allegro zapojí například do Black Week nebo uvede akci typu Smart! Week. 

-stk-