Alza nabízí za nákup s Visa členství v AlzaPlus+ zdarma

neděle, 10. září 2023, 07:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Za nákup zboží alespoň za korun s platební kartou Visa nabízí Alza členství v AlzaPlus+ na čtyři měsíce zdarma.

Zdroj: Alza

Zdroj: Alza

Společnost Alza přichází s nabídkou pro držitele platebních karet Visa. Pokud v průběhu září nakoupí v aplikaci e-shopu zboží alespoň za jednu korunu a zaplatí za něj online svou platební kartou, získají automaticky k objednávce i členství v AlzaPlus+ na čtyři měsíce zdarma. Zákazníci tak mohou získat bezplatné doručení na veškeré zboží až do Vánoc.

Doručení zdarma platí s tímto členským programem pro objednávky do všech více než 1400 AlzaBoxů, na pobočky i AlzaPointy a do všech partnerských odběrných míst. Vánoce jsou obdobím, které je pro řadu zákazníků finančně náročné, a my jsme si toho vědomi.  Každý z nás si přeje o Vánocích udělat radost svým blízkým, ale zároveň nakoupit výhodně. Cena za doručení je pak pro mnoho zákazníků klíčová. Právě pro ně je tu program AlzaPlus+, který šetří nejen peníze za doručení, ale i čas. Zákazníci tak nemusí ztrácet čas v kamenných obchodech, ale mohou ho věnovat svým blízkým nebo sobě, říká místopředseda představenstva Alzy Petr Bena.

Věrnostní program AlzaPlus+ nabízí za měsíční paušál od 25 korun dopravu zdarma do téměř patnácti tisíc výdejních míst. Odráží také rostoucí oblibu osobního vyzvednutí objednávek v AlzaBoxech a na pobočkách, kterou nyní volí více než 80 % zákazníků e-shopu. Doplňuje ho služba „Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš, která do AlzaBoxu nabízí expresní doručení. 

-stk-