Internet Info rozšiřuje řady Asociace online vydavatelů

neděle, 17. září 2023, 07:15 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Asociace online vydavatelů (AOV) se rozšířila o dalšího člena, společnost Internet Info.

Zdroj: AOV

Zdroj: AOV

Internet Info (Lupa.cz, Euro.cz a další), které se řadí do deseti největších online vydavatelství v České republice s měsíční návštěvností 4 mil. RU, vstupuje do Asociace online vydavatelů (AOV). 

„ Internet Info má podobné vnímání mediálního světa jako zakládající členové Asociace online vydavatelů. Obsahové zaměření tohoto vydavatelství nám dává další perspektivu při našich debatách o fungování médií ve 21. století,“ říká předseda AOV Libor Matoušek.

„Původně jsem byl trochu skeptický, zda je nutné ke stávajícím oborovým sdružením, ve kterých působíme, přidávat nové. Dlouhodobě jsem ale činnost Asociace online vydavatelů sledoval a postupně mne přesvědčila, že smysl má. Jednak jako fórum, kde se online vydavatelé mohou domluvit na věcech, které jsou předmětem našeho společného zájmu, ale také jako aktér, který naše zájmy dokáže účinně hájit," uvádí ředitel společnosti Marek Antoš.

Internet Info je osmadvacátým členem AOV. Sedmadvacátým se stalo letos v červenci vydavatelství Burda. Na jaře do AOV vstoupila například Skupina Prima.

-mav-