Kaufland pomáhá kampaní malým hokejistům

pátek, 15. září 2023, 06:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kaufland spouští kampaň „Puky pomáhají“ na podporu malých hokejistů v regionech.

Klíčový vizuál ke kampani „Puky pomáhají“, zdroj: Kaufland

Klíčový vizuál ke kampani „Puky pomáhají“, zdroj: Kaufland

Kaufland se rozhodl podpořit malé hokejisty v regionech. V rámci kampaně „Puky pomáhají“, kterou řetězec připravil ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje a automobilkou Škoda Auto, rozdělí mezi více než 80 lokálních klubů po celé republice ceny za 10 milionů korun. O podpoře jednotlivým klubům budou hlasovat zákazníci. 

„Na podporu českého hokejového prostředí a práce s mládeží se zaměřujeme dlouhodobě. Jsme mimo jiné partnerem ženské, mužské i paralympijské reprezentace a také hokejové extraligy. Žádná z vrcholových i amatérských soutěží by ale nemohla existovat bez malých regionálních klubů, které děti k hokeji přivedou, vzbudí v nich lásku ke sportu a umožní jim rozvíjet jejich talent. Právě tyto kluby se přitom často potýkají s nedostatkem finančních prostředků. Proto jsme se rozhodli je v této sezoně podpořit ještě více a zároveň vytvořit vazbu mezi nimi a našimi prodejnami,“ říká jednatelka společnosti Kaufland Klára Beňačková.

Kampaň se uskuteční mezi 13. zářím a 24. říjnem. V tomto období obdrží zákazníci ve všech prodejnách Kaufland při každém nákupu za 300 korun jeden puk, který mohou vhodit do tubusů za pokladnami a hlasovat tak pro vybraný klub v daném regionu. Pro účely kampaně bude Česká republika rozdělena do 27 soutěžních oblastí. V každé z nich se o přízeň zákazníků utká 4–6 klubů.

Vítězný klub v každém z 27 soutěžních regionů obdrží nové dresy, roční příspěvek na mzdu trenéra mládeže ve výši 120 tisíc korun a kvalifikační vstupenku na jeden ze tří republikových dvoudenních turnajů s ubytováním včetně přednášek pro děti, rodiče a trenéry. Klub s druhým největším počtem hlasů získá poukaz na hokejové vybavení pro mládežnické kategorie v hodnotě 50 tisíc korun. Třetí klub v pořadí pak obdrží poukázky na nákup výživy v obchodech Kaufland v hodnotě 25 tisíc korun. Na nějakou z cen tak dosáhne více než polovina všech zapojených klubů. Malí hokejisté budou mít na republikových turnajích navíc možnost potkat své vzory. 

Vedle soutěže pro malé kluby bude mít kampaň Puky pomáhají rovněž extraligovou linku. Také kluby nejvyšší soutěže totiž mají své mládežnické kategorie, jež si zaslouží podporu. Na rozdíl od lokálních klubů ale budou v extraligové části kampaně lidé hlasovat o vítězích pouze na internetu tak, aby v regionech, kde se extraligový klub nachází, neměly lokální kluby nevýhodu danou výrazně větším povědomím o velkém klubu u veřejnosti. Z internetového hlasování vzejde šest vítězů, pro jejichž mládež bude rovněž uspořádán plně hrazený turnaj včetně příspěvku na vybavení. 

Součástí webových stránek www.kaufland.cz/pukypomahaji pro odevzdávání hlasů bude zároveň soutěž o automobil Škoda, do které se může zapojit každý. Vyhlášení vítězů bude do konce roku a předávání cen v rámci celého projektu se uskuteční na jaře 2024.

-stk-