Meg 2: Příkop na HBO Max s Dolby Vision a Dolby Atmos

pátek, 29. září 2023, 11:05 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Online videotéka HBO Max si pro své předplatitele připravila na pátek 29. září premiéru dalšího očekávaného titulu, který se objevil teprve nedávno v kinech. Snímek s Jasonem Stathamem měl svou premiéru 3. srpna.

Scéna z filmu Meg 2: Příkop. Foto: Vertical Ent.

Scéna z filmu Meg 2: Příkop. Foto: Vertical Ent.

Akční snímek Meg 2: Příkop patří svým hodnocením k podprůměrným akčním snímkům. Na ČSFD mu patří rating pouhých 47 %, mezinárodní filmová databáze IMDb je o něco shovívavější s hodnotou 5,1/10. V případě akčního titulu s Jasonem Stathamem o obřím žralokovi, tzv. megalodonovi, je zajímavý jeho termín premiéry na HBO Max – necelé dva měsíce od uvedení v kinech, kde poprvé běžel 3. srpna.

Snímek je navíc obrazově i zvukově vylepšený o odpovídající formáty. Diváci, kteří tak jsou vybaveny zobrazovači s podporou Dolby Vision si užijí film také s rozlišením Ultra HD/4K. Dnes přidaný titul podporuje také zvuk ve formátu Dolby Atmos. Ve 4K rozlišení uvádí videotéka HBO Max například také ságu o Harry Potterovi nebo trilogii Matrix, dále jsou k dispozici například filmy z DC světa včetně nedávno uvedeného Flashe.

-lukpol-