Novou tváří značky Ahmad Tea je Josef Maršálek

pátek, 29. září 2023, 10:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Josef Maršálek připravil pro Ahmad Tea, která je v Česku třicet let, tři recepty jako součást podzimní kampaně.

Josef Maršálek jako tvář značky Ahmad Tea, zdroj: Ahmad Tea

Josef Maršálek jako tvář značky Ahmad Tea, zdroj: Ahmad Tea

Značka Ahmad Tea si připomíná 30 let od vstupu na český trh a při této příležitosti představila novou tvář značky, kterou se stává Josef Maršálek. Pro podzimní kampaň na sociálních médiích připravil tři speciální recepty na zákusky nejen pro konzumenty čaje.

Kampaň Ahmad Tea se začne na sociálních sítích značky objevovat od konce září a naváže tak na loňskou spolupráci s influencerkou Koki. Čechům má přiblížit britský zvyk čaje o páté a původ jednotlivých odrůd.

„Vždy přemýšlíme nad tím, jak značky s influencery propojovat smysluplně a organicky. Proto máme radost, že jsme mohli do nové kampaně zapojit Josefa Maršálka, jehož mnohaleté zkušenosti z Velké Británie a postoje dokonale odráží hodnoty Ahmad Tea,“ popisuje Martina Houlíková, Social Media Leaderka z agentury Havas.

Zdroj: Ahmad Tea

Součástí propagace a podpoření oslav doplní tři recepty z čaje, které se na sociálních sítích objeví ve formě videí.

„Pro letošní rok jsme chtěli připravit něco opravdu delikátního, ale zároveň neopouštět tradice. Koho jiného oslovit než autora kuchařky Moderní česká pekařina, jenž pekl dort i samotné britské královně? Josef Maršálek se své role zhostil perfektně a z výsledku máme velkou radost," řekla k návaznosti kampaně na kořeny značky Pavlína Barker ze společnosti Big Shock, která značku v Česku exkluzivně distribuuje.

Představení současné tváře Ahmad Tea doprovodila poslední zářijové úterý událost v Letenském zámečku, na kterou byli vedle novinářů pozváni také výherci soutěže. Eventu se účastnil také spolumajitel Ahmad Tea Ebraham Afshar

-mav-