Preciosa volí na online marketing MirandaMedia Group

čtvrtek, 14. září 2023, 17:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Svůj online marketing svěří Preciosa Beauty, divize šperků a dekorací společnosti Preciosa, agentuře MirandaMedia Group.

Zdroj: Preciosa Beauty

Zdroj: Preciosa Beauty

Online marketing a komunikaci divize šperků a dekorací značky Preciosa, společnosti Preciosa Beauty české sklářské firmy Preciosa, zajistí digitální agentura MirandaMedia Group. 

Cílem spolupráce je ukázat, že Preciosa Beauty staví nejen na tradicích zavedené české sklářské firmy celosvětového dosahu, ale že jde s  dobou a neopomíjí ani komunikaci v  online prostředí, včetně nejnovějších komunikačních platforem a sociálních sítí s  důrazem na originální kreativu, kterou chce zaměřit i na mladší cílovou skupinu.

„Věříme, že společným úsilím jsme schopni posunout celou divizi Preciosa Beauty v online prostoru mnohem dál a zaujmout i mladší cílovou skupinu. Chceme ukázat, že společnost Preciosa nabízí nadčasové, stylové a elegantní doplňky a dekorace, které mohou oslovit všechny věkové skupiny,“ říká Tomáš Cina, výkonný ředitel digitální agentury MirandaMedia.  

V rámci online komunikace bude důraz kladen na tradici, jméno, řemeslnost, kvalitu i poctivou českou výrobu, zároveň bude připomenuto i letošní 75. výročí od založení. 

-stk-