Public affairs ve FleishmanHillard vede nově Lenka Do

pátek, 29. září 2023, 08:30 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Novou vedoucí týmu public affairs v agentuře FleishmanHillard se od září stala Lenka Do.

Zdroj: MZV

Zdroj: MZV

Bývalá tisková mluvčí ministerstva zahraničí Lenka Do v září nastoupila do vedení týmu public affairs v agentuře FleishmanHillard. Zároveň je i novou členkou její managementu.  

Lenka Do dříve zastávala funkci ředitelky kabinetu a tiskové mluvčí na Ministerstvu zahraničních věcí ČR. V minulosti také působila na britském velvyslanectví v Praze, kde měla na starost agendu bezpečnosti, spravedlnosti, lidských práv a také veřejné diplomacie. Před příchodem do diplomatických kruhů se věnovala novinařině, nejprve jako redaktorka v Hospodářských novinách, poté v České televizi. 

„Těším se, že své zkušenosti nabyté za téměř deset let ve veřejné sféře naplno zúročím v rámci nové role ve vedení české pobočky FleishmanHillard. Tým public affairs se dennodenně věnuje budování vztahů našich klientů se státní správou a odbornou veřejností, což z nás i na tuzemském trhu učinilo přední experty na legislativní proces a řízení různých regulatorních rizik. Věřím, že přispěju také k rozvoji poradenské činnosti naší agentury, o kterou je ze strany našich klientů stále větší zájem,“ říká ke svému nástupu Lenka Do.

Zájem o poradenské služby v oblasti regulatorních rizik a vztahů s veřejnou správou potvrzuje i výkonný ředitel FleishmanHillard. „Příchod Lenky Do do našeho týmu je potvrzením rostoucího významu oboru public affairs v Česku. Ten se výraznou měrou podílí i na růstu naší agentury v posledních pěti letech, během kterých se velikost našeho týmu zdvojnásobila. Věřím, že i díky posílení našich poradenských služeb pro klíčové klienty se Lence tento trend do dalších let podaří udržet,“ přibližuje výkonný ředitel agentury Roman Pavlík.

-stk-