Skupina Katz83 přechází na model „engagement network“

středa, 20. září 2023, 10:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Po změně struktury ohlašuje komunikační skupina Katz83 další novinky, které se týkají vize a strategie skupiny.

Zdroj: Katz83

Zdroj: Katz83

Skupina Katz83 investora a podnikatele Tomáše Jirsy vstupuje po dvou letech fungování do nové éry svého působení s cílem představit nový přístup ke komerční komunikaci. Úvaha o experimentálním brandu se mění na skupinu s vizí „engagement network“ – místo, kde se smývají hranice mezi zaměstnancem, freelancerem, klientem a partnerem s vidinou plynulejší a více integrované spolupráce. Agentura také spouští nový web a představuje novou vizuální identitu, která se propíše na sociálních sítích nebo tiskových materiálech.

„Když jsem před dvěma lety zakládal Katz83 jako experimentální brand, tak jsem měl v plánu překročit tradičně nastavené hranice mezi obory. Nyní po dvou letech se tato představa stává realitou a podstupujeme konkrétní kroky, které vedou k tomu, co jsem vždy chtěl — vybudovat síť, ve které se stírá rozdíl mezi zaměstnancem, freelancerem, klientem nebo partnerem. Říkáme tomu zkrátka engagement network,” říká Tomáš Jirsa.

Agentura se společně se svými dceřinými společnostmi chce dále soustředit na propojování profesionálů ze svých oborů s lidmi, kteří mohou jejich potenciál a přesah využít ke konkrétním projektům. Právě zapojení širokého spektra externích „hráčů“ vnímá Jirsa jako klíčové pro působení Katz83 českém trhu.

Nový web i vizuální identitu navrhl art director Jan Václav. „Doby, kdy agentury stavěly velké weby s podrobnými informacemi a detailními case studies, jsou pryč. Klient se potřebuje rychle zorientovat a většinou si chce poskládat obrázek o agentuře z různých zdrojů — něco zaslechne od lidí ve svojí bublině, něco si přečte v médiích, podívá se na Instagram nebo LinkedIn. Web tu mozaiku jenom doplňuje,“ říká Jan Václav.

Agentura Katz83 už letos v srpnu upravila svou strukturu a představila nové tváře.

-mav-