Skylink zařazuje Nova Sport 3 a Nova Sport 4

středa, 13. září 2023, 11:20 TV, Aktuality MediaGuru

Součástí satelitní a internetové televize Skylink se stávají kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4, přidá je i sesterský freeSAT. Operátor oznamuje významnou novinku ve stejnou chvíli, kdy se s jeho vlastníkem, francouzskou skupinou Canal+, dohodl na poskytnutí svých tematických programů.

Studio fotbalové UEFA Champions League. Zdroj: Nova Sport

Studio fotbalové UEFA Champions League. Zdroj: Nova Sport

Od středy 13. září si zákazníci Skylinku budou moci vychutnat fotbalové zážitky nejen s anglickou Premier League na programu Canal+ Sport, ale také s Ligou mistrů, LaLigou, Bundesligou a Serií A na programech Nova Sport 3 a 4. Tyto stanice měly doposud v nabídce pouze společnosti O2 Czech Republic, T-Mobile, Vodafone a Telly. Skylink oznamuje dohodu ve stejnou dobu, kdy jeho vlastník francouzská skupina Canal+, poskytla své tematické kanály právě firmě O2 ze skupiny PPF.

Programy Nova Sport 3 a 4 budou dostupné od balíčku Kombi+ (aktuálně 449 Kč měsíčně na satelitní platformě a 399 Kč měsíčně v internetové televizi Skylink Live TV), který obsahuje další TV programy s přenosy F1, Moto GP, NHL a NBA. Kromě sportovních stanic jsou součástí balíčku také filmové, dokumentární i dětské programy. Canal+ zároveň oznámil obohacení své stanice zaměřené na akční žánr o nový obsah. Premiérově uvede mj. western Billy the Kid.

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11934/V, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S2/8PSK

-lukpol-