T-Mobile spouští věrnostní program Magenta Moments

středa, 6. září 2023, 11:20 Aktuality, Marketing MediaGuru

Skupina Deutsche Telekom spouští věrnostní program Magenta Moments pro své zákazníky. Hlavními partnery jsou CineStar, řetězec Bagetterie Boulevard, letenkový portál Kiwi.com a čerpací stanice MOL.

Zdroj: T-Mobile

Zdroj: T-Mobile

Zástupci společnosti Deutsche Telekom a českého T-Mobilu na dnešní tiskové konferenci v pražském Magenta Experience Center představili nový věrnostní program Magenta Moments. Zákazníci budou díky němu moci čerpat prostřednictvím mobilní aplikace Můj T-Mobile výhody u řady partnerů v Česku, počítá se ovšem s postupným přesahem i do zahraničí. Kategorie Moments je v rámci aktualizace součástí menu v dolní části displeje aplikace.

Zdeněk Spurný, manažer TV a partnerské rozvoje T-Mobile Czech Republic, uvedl, že program je určen pro všechny zákazníky operátora bez rozdílu. Může ho tedy využít kdokoliv. Na počátku budou moci zákazníci čerpat z oblastí Zábavy, Občerstvení, Telekomunikací, Cestování a Nákupů. Program se bude vyvíjet a nabídky se budou v čase měnit. Výhody se budou týkat nejen České republiky, ale i dalších zemí Evropy, jako možný příklad bylo zmíněno Chorvatsku.

„Spolupráce s jednotlivými pobočkami T-Mobilu bude náš program činit jedinečným. Chceme mít věci, které budou jedinečné a exkluzivní, nejde nám o jejich počet,“ doplnil Spurný V rámci nabídky T-Mobilu si mohou zákazníci užít například 15 GB dat, 50% slevuj na ochranné folie nebo získat hry a účastnit se soutěží. Hlavními čtyřmi partnery nového programu se stanou v České republice společnosti CineStar, Bagetterie Boulevard, Kiwi.com a čerpací stanice MOL.

Konkrétní nabídky

  • Kiwi.com: V době od 6. září do 31. října budou moci zákazníci využít z tisícovky jednosměrných letenek za 99 korun. Půjde například o lety z Prahy, Vídně nebo Vratislavi do dalších evropských měst nebo destinaci.

  • Čerpací stanice MOL nabídnou přímé slevy na palivo. U MOL Evo půjde až o 1 korunu, u MOL EVO plus o dvě koruny.

  • Bageterie Boulevard: Pro zákazníky T-Mobilu bude připravený speciální box pro dva za cenu jednoho menu. Akce probíhá od 6. září do 31. října.

  • CineStar: V rámci Magic Tuesday T-Mobile nabídne síť multiplexů dvě vstupenky za cenu jedné. Součástí akce bude také sleva na popcorn.

V České republice plánuje T-Mobile doprovodit dnes představenou novinkou Magic Moments mezinárodní reklamní kampaní, která bude k vidění mimo jiné v televizi nebo na billboardech a dalších médiích. Pro český trh však bude obsahovat lokální prvky. T-Mobile k ní prozradil, že se natáčela v Gruzii a lokalizovaná byla agenturou Ticino. Hlavní, velká kampaň, na nový produkt poběží do konce října. „Tiskovou zprávu s detaily chystáme na příští týden,“ upřesnila tisková mluvčí T-Mobilu Patricie Šedivá.

-lukpol-