Vafo si na online komunikaci vybírá Pickerly

úterý, 26. září 2023, 06:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Výrobce krmiv Brit a Carnilove si na zajištění online komunikaci zvolil marketingovou agenturu Pickerly.

Zdroj: Pickerly

Zdroj: Pickerly

Společnost Vafo Praha, český výrobce krmiv pro domácí mazlíčky, si ke spolupráci v oblasti online komunikaci vybrala agenturu Pickerly. Jejím úkolem je vytvořit silnou e-commerce pozici značek Brit a Carnilove na českém online trhu. 

„Pickerly přistupuje k e-commerce značek Brit a Carnilove komplexně, kdy do středobodu všech aktivit staví zákazníka a jeho zkušenost se značkou. Klíčové je také hluboké porozumění trhu s krmivy pro domácí mazlíčky v kombinaci s poznatky založenými na datech a kvalitě samotného produktu,” uvádí Tomáš Číhal, E-commerce Specialist Vafo Praha. 

Firmy mají za sebou tři měsíce spolupráce během kterých zauditovaly a implementovaly doporučení na poli optimalizace pro vyhledávače, uživatelské zkušenosti, datové vrstvy, analytických nástrojů. Nově agenturní tým nastavil výkonnostní a retenční kampaně v reklamních a mailingových systémech.

Od plného převzetí komunikace se již společnými silami podařilo za první tři měsíce (červen-srpen) zvýšit v meziročním srovnání prodeje e-shopu Krmivo-Brit.cz o 222 %. Online trh krmiv pro domácí mazlíčky přitom jako celek rostl za srovnatelné období jen o 12,7 % dle dat od Heureka.

„Skvělých výsledků v rekordním čase se podařilo dosáhnout díky agilnímu přístupu klienta,” říká Lukáš Cikánek, General Manager & Client Strategy Director v Pickerly, a dodává: „Velký potenciál vnímáme v síle značky a samotné podstatě trhu s krmivy, která je založena na frekvenčním nákupu. Naše další úsilí se proto bude soustředit na retenční komunikaci a zákaznickou spokojenost.

-stk-