Videotéka Pantaflix odebrala z nabídky filmy v češtině

pondělí, 25. září 2023, 14:20 Aktuality, TV MediaGuru

Z online videotéky Pantaflix zmizely v uplynulých přibližně dvou týdnech filmy v češtině, které byly lokalizovány buďto formou titulků, případně dokonce dabingu.

Pantaflix nabízel filmy s českou podporou od léta 2019. Foto: Shutterstock

Pantaflix nabízel filmy s českou podporou od léta 2019. Foto: Shutterstock

Filmy z nabídky v Česku prakticky neznámé videotéky Pantaflix si je sice možné nadále objednat v místní měně, tedy korunách, tituly, které byly k dispozici s titulky nebo dabingem však v průběhu září z nabídky zmizely. Počet lokalizovaných titulů v Pantaflixu byl však velice nízký a dlouhodobě se neměnil. S dabingem šlo o pouhých sedm filmů, s titulky jich bylo o něco více. Služba byla v této formě k dispozici od léta roku 2019.

Aplikace v chytrých zařízeních je nadále dostupná, při vygenerování seznamu filmů s českým dabingem nebo titulky se však objeví pouze prázdná stránka. Zmizela i podpora dalších jazyků. Při návštěvě webu Pantaflix.com je v dolní části menu uvedena dostupnost titulů v angličtině, turečtině, němčině, španělštině a francouzštině. Online katalog služby se i tímto krokem výrazně zúžil. Sekce Series (Seriály) je například prázdná úplně.

-lukpol-