Big Shock! se spojuje v kampani se sérií Hunger Games

úterý, 24. října 2023, 13:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Energetický nápoj Big Shock! vydává limitovanou edici s motivem Hunger Games.

Limitovaná edice Big Shock! s motivem Hunger Games bude dostupná od 1. listopadu, zdroj: Big Shock!.

Limitovaná edice Big Shock! s motivem Hunger Games bude dostupná od 1. listopadu, zdroj: Big Shock!.

Český výrobce energetických nápojů Big Shock! uvádí na trh limitovanou edici plechovek s motivem filmové série Hunger Games. 

„Jsme rádi, že můžeme s Hunger Games spojit síly. Tato filmová série je celosvětově oblíbená a my věříme, že i tato limitovaná edice bude stejně úspěšná jako loňská gaming limitka Call of Duty: Modern Warfare II,“ uvádí Jan Kopřiva, marketingový manažer společnosti Big Shock!.

Limitovaná edice plechovek Big Shock! Hunger Games bude dostupná od 1. listopadu v České republice. Podpoří ji kampaň, v níž bude značka spolupracovat také se třemi influencery: streamerem Xnapym, rapperem Renne Dangem a fighterkou Hankou Gelnárovou.

Na webu značky mohou zákazníci přiřazovat kódy z víček plechovek jednotlivým ambasadorům. Ten, který nasbírá nejvíce víček, připraví pro své fanoušky speciální odměnu. „Když vyhraji, tak pozvu fanoušky na živou premiéru své stream show Příběh hráče!," říká Xnapy. „Když vyhraje můj tým, vydám svou naprosto první písničku, co jsem natočil někdy ve třinácti letech. Fandové se mají na co těšit,“ prozrazuje Renne Dang. „Pokud vyhraje můj tým, tak vlezu se svojí arachnofobií do místnosti plné pavouků!,“ dodává Hanka Gelnárová.

-stk-