Diageo vyzývá taneční kampaní ke zodpovědnému pití

pondělí, 23. října 2023, 10:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Diageo se spojilo s tanečním souborem Attraction a ve společné kampani upozorňují na nebezpečí řízení pod vlivem alkoholu.

Zdroj: Repro YT Attraction Performances

Zdroj: Repro YT Attraction Performances

Společnost Diageo, do jejíhož portfolia patří známé alkoholické značky jakoJohnnie Walker, Baileys, Smirnoff nebo Captain Morgan, přichází s novou osvětovou kampaní týkající se řízení pod vlivem alkoholu. Spojuje se s ní s tanečním maďarským souborem Attraction Shadow Theater Company.

Cílem kampaně „Dance of Responsiblity – Never Drink and Drive“ (Tanec zodpovědnosti – Nikdy nesedej za volant pod vlivem) je přesvědčit řidiče, aby nikdy neusedali za volant podnapilí.  V krátkém filmu, jehož poselstvím je „Bavme se, ale nikdy nezapomínejme, že život máme jen jeden“, ukazuje prostřednictvím stínového tance, jak mohou tragické následky řízení pod vlivem alkoholu zasáhnout každého z nás.

„Naše spolupráce s Attraction vyústila ve velmi působivé dílo. Podařilo se nám předat důležité poselství univerzálním jazykem umění, kterému rozumí všichni lidé bez ohledu na národnost," říká Gergely Ábrahám, ředitel korportátních vztahů Diageo pro východní Evropu, a dodává: „Myslíme si, že toto představení je velmi účinným nástrojem pro šíření povědomí o rizicích spojených s řízením pod vlivem alkoholu.”

-stk-