Generali Česká obsazuje do podzimní kampaně poradce

úterý, 10. října 2023, 11:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Generali Česká pojišťovna odstartovala novou imageovou kampaň, v níž hrají hlavní roli poradci.

Zdroj: Repro YT Generali Česká

Zdroj: Repro YT Generali Česká

Generali Česká pojišťovna zahájila novou imageovou kampaň, tentokrát zaměřenou na poradenství. Poprvé se v ní představuje koncept, který akcentuje přátelský vztah mezi poradcem a klientem a prostor tu dostávají emoce. Kampaň má za cíl ukázat, že v Generali České pracují odborníci, kteří dokáží klientům nadstandardně poradit a zvládnout různé životní výzvy.

„Kampaní se snažíme rozbít utkvělou představu o poradcích, kteří myslí jen na svůj prospěch,“ komentuje Zdeněk Mrkva, Head Of Marketing Communications Generali České pojišťovny. „V případě naší pojišťovny je tomu jinak. Naši certifikovaní a empatičtí odborníci disponují těmi nejkvalitnějšími analytickými nástroji a jsou k dispozici, když je klient v nečekané životní situaci potřebuje,“ dodává. 

Kampaň vychází z globálního konceptu, který byl adaptován do lokálních podmínek. V České republice sleduje příběhy ze života dvou žen – Emy a Petry s rodinou – a samozřejmě jejich poradců. 

Komunikace odstartovala 2. října a potrvá až do začátku prosince. Během tohoto období se objeví v televizi a na internetu spoty, které formou telefonního hovoru komunikují konkrétní příběh klienta a jeho poradce. Do televizního vysílání budou nasazeny dva 30s spoty, pro online použití vznikla dvě 15s a dvě 6s videa. Ve druhé, personalizované části kampaně se bude kampaň soustředit na prezentaci v outdooru, na sociálních sítích i přímo na poradenských místech. V rámci této části Generali Česká pojišťovna představí svých 45 vybraných poradců z celé ČR, kteří o klienty v konkrétním místě pečují. 

Kreativa pochází z dílny Dentsu Creative. O nákup tradičních médií se postarala stejně jako v minulosti agentura Dentsu X, online část zajistila agentura iProspect. „Kromě klasických online online kanálů, RTB, PPC a sociálních sítí, jsme se rozhodli využít i potenciál digitálního audia, v tomto případě Spotify,“ komentuje Veronika Vajnerová, Digital Team Leader v iProspectu. Na tvorbě televizní reklamy a online materiálů spolupracovalo také externí studio Beep, které mělo na starosti nahrávání voiceoverů.

-stk-