Lifestylový kanál PlayWorks skončil ve službě Plex

středa, 25. října 2023, 14:50 TV, Aktuality MediaGuru

Po třech letech skončil v nabídce multimediální služby Plex lifestylový kanál PlayWorks zaměřený svým obsahem výhradně na mladou generací diváků. Stanice byla ukončena na samém konci televizního seznamu.

Plex nabízí vedle správy médií i možnost streamování FAST kanálů

Plex nabízí vedle správy médií i možnost streamování FAST kanálů

PlayWorks Digital Limited v tiskové zprávě z července 2020, která oznamovala vstup stanice do nabídky Plex, popisovala programovou novinku jako platformu pro diváky, jenž jsou posedlí streamováním. Mělo jít tedy například nejen o esport, ale také rychlá auta, hudbu, cestování, vědu a vše ostatní, co spadá do jejich každodenního života. Stanice PlayWorks byla již delší dobu umístěna na samotném konci elektronického programového průvodce (EPG).

Programovou pozici stanice PlayWorks v Plexu je možné vyhledat například přes Google, návštěvníkovi této stránky se ale objeví pouze chyba 404 s dodatkem, že na této stránce není nic k vidění. Plex zařazoval tento tematický kanál v červenci 2020 spolu s televizí Tankee, která byla naopak prezentovaná jako rodinná se zaměřením na hry Minecraft, Roblox nebo Fortnite. Jejím provozovatelem je taktéž společnost PlayWorks Digital Limited.

-lukpol-