Marketing Metronome Prague nově řídí Renata Werliková

úterý, 17. října 2023, 07:15 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novou marketingovou ředitelkou festivalu Metronome Prague se stala Renata Werliková.

Renata Werliková, zdroj: Metronome Prague

Renata Werliková, zdroj: Metronome Prague

Na pozici marketingové ředitelky festivalu Metronome Prague v říjnu nastoupila Renata Werliková. 

Werliková má za sebou více než 20 let zkušeností v oblasti PR, marketingu, komunikace, eventů, sponsorshipu, CSR i digitálu. Pracovala v Generaci České pojišťovně, kde se postupně vypracovala až na pozici komunikační ředitelky, na níž působila sedm let. Za sebou má realizace kampaní, rebranding Generali a České pojišťovny či organizaci eventů, mimo jiné koncertu „Národ sobě – kultura tobě“ pořádaný během pandemie v roce 2021 ve spolupráci s Metronome Prague.

Do týmu Metronome Prague přichází s jasnou vizí: „Na minulých ročnících jsem byla pravidelnou návštěvnicí a Metronome jsem si okamžitě zamilovala. Až teď si naplno uvědomuji, kolik práce a příprav si taková akce vyžádá. Bude to výzva, ale s Davidem Gaydečkou i Martinem Voňkou jsme si okamžitě profesně i lidsky sedli a těším se, jak společně Metronome pozdvihneme ještě výš. Interně tomu říkáme, že chceme posílit pověst Metronome jako 5hvězdičkové kulturní akce se vším všudy.“

Renata Werliková bude mít na starost veškerou externí komunikaci a zákaznickou zkušenost. Mezi prvotními cíli má posílení značky Metronome Prague nejen jako hudebního festivalu, ale jako výjimečné společenské události s pestrým programem rozhovorů, divadel, workshopů a dalších. Mezi chystanými novinkami je mimo jiné i rozšíření balíčků s ubytováním.

Sedmý ročník festivalu Metronome Prague se bude konat v prostorách Výstaviště Praha od 20. do 22. června 2024. Vstupenky jsou již nyní v předprodeji na www.metronome.cz. 

-stk-