Microsoft mění pravidla hry, jaké jsou nástroje pro marketéry?

pátek, 20. října 2023, 14:15 Aktuality, Výzkum MediaGuru

Jak s využitím řešení Microsoft Dynamics 365 Customer Insights, AI a nástrojů Microsoft Copilot využít zákaznická data, ukáže specializovaný seminář.

Každý pohled na obrazovku zařízení mění rozhodování potenciálního zákazníka. Cesta k získání a udržení jejich přízně vede přes dobrý uživatelský zážitek. Jak s využitím řešení Microsoft Dynamics 365 Customer Insights, AI a nástrojů Microsoft Copilot využít zákaznická data, zefektivnit komunikaci a vytvářet personalizované nabídky, ukáže seminář pořádaný TD Synnex, Microsoftem a Innovation One.  

Uskuteční se 14. 11. 2023 v čase 14:00 až 16:00 živě v prostorách Microsoft v Praze a také 15. 11. 2023 v čase 14:00 až 16:00 jako online webinář.

Dobrý zákaznický zážitek lze dnes vytvořit sestavením kompletní zákaznické cesty, kde se v jednotlivých krocích komunikuje obsah efektivním kanály a v pravý čas. Následně marketéři kontinuálně sbírají data o všech online i offline interakcích zákazníka s firmou. Právě díky nim dokáže firma neustále zlepšovat zákaznickou zkušenost, detailněji segmentovat a touto cestou navýšit loajalitu své zákaznické báze i budoucí tržby.

Obsah přednášky/webináře

1. Přehled nástrojů od Microsoftu, pomocí kterých lze uskutečnit akci s využitím stávajících dat.

2. Praktické ukázky, jak:

  • efektivněji zaujmout zákazníka pomocí práce s Microsoft Dynamics 365 Customer Insights a pokročilé segmentaci,
  • společnosti pomocí Microsoft Copilot zlepšují uživatelský zážitek, optimalizují náklad na inzerci a zvyšují životní hodnotu svých zákazníků,
  • využít AI a 360° pohled na zákazníka na pár kliknutí,
  • vytvořit zákaznickou cestu a odesílat personalizovaná real-time marketingová sdělení.

3. Případové studie firem, které nástroje již používají.

Registrace je možná se zde na prezenční přednášku 14. 11., nebo zde na webinář 15. 11.