Moneta spouští kampaň s animovanou jedničkou

úterý, 3. října 2023, 17:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Moneta Money Bank rozvíjí svůj koncept „Za nás mluví čísla“. Tentokrát pracuje s animovanou jedničkou v roli Smart Banky.

Klíčový vizuál k současné kampani na podporu Smart Banky od Monety Money Bank, zdroj: Moneta Money Bank

Klíčový vizuál k současné kampani na podporu Smart Banky od Monety Money Bank, zdroj: Moneta Money Bank

Moneta Money Bank startuje novou kampaň, v níž opět pracuje se svým aktuálním konceptem „Za nás mluví čísla“. Její hrdinkou je tentokrát animovaná jednička v roli Smart Banky.

Cílem nové kampaně, jež poběží až do konce listopadu v televizi, outdooru a na internetu, je představit zákazníkům Smart Banku jako jedničku mezi bankovními aplikacemi, kde mohou najít všechny výhodné produkty a mít tak svoje finance plně pod kontrolou. 

V reklamní spotu prochází jednička bytem svojí kamarádky, které pomohla pořídit si byt nebo si naspořit na kuchyň. Kamarádka může v klidu spát, o finance má postaráno. Hlavní spot kampaně současně doprovodí ještě dvě 15s reklamy, ve kterých se představí další bankovní produkty – Dětský účet a Spořicí účet.

Animovaným postavičkám opět propůjčili hlasy Anita Krausová, Oldřich Hajlich a Nico Klimek. Spoty vznikly kombinací natáčení a 3D animace v produkci bratislavského studia Alien. Kreativa kampaně je tradičně z kuchyně agentury Havas. PR má na starosti Havas PR. O média se stará IPG Mediabrands.

-stk-