Nový FAST kanál Mythical 24/7 je k dispozici i v Česku

pondělí, 9. října 2023, 12:35 Aktuality, TV MediaGuru

Zatímco české služby zatím fenomén FAST kanálů ignorují, zahraniční platformy působící na našem trhu jich nabízejí desítky. Aktuální novinka Mythical 24/7 je k dispozici jako součást aplikace Plex.

Výběr kanálů dostupných ve službě Plex

Výběr kanálů dostupných ve službě Plex

Název stanice je odvozen ze společnosti Mythical Entertainment, která postupně rozšiřuje svůj FAST kanál na řadu online platforem. V letošním roce byla nejprve exkluzivně uvedena na Roku, která je však v České republice nedostupná, nyní se objevuje i jako součást multimediální platformy Plex. Přesto, že označení Mythical může svádět k obsahu věnovanému zejména záhadám, cílem stanice je primárně diváka bavit.

Ve vysílání bezplatného kanálu se objevují bloky jako Good Mythical Morning, Good Mythical More nebo Mythical Kitchen. „Jak rozšiřujeme naši stopu v televizním streamování, jsme nadšeni, že můžeme spustit Mythical 24/7 na Plexu. Během tohoto procesu byl pro nás skvělým partnerem,“ uvedl při této příležitosti Neel Yalamarthy, viceprezident společnosti Mythical Entertainment pro strategii a rozvoj. Ze služby zároveň opět zmizela stanice Magellan TV Now.

-lukpol-