Novým ředitelem marketingu Packety je Tomáš Bzirský

úterý, 24. října 2023, 11:15 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novým marketingovým ředitelem skupiny Packeta je Tomáš Bzirský. Nastupuje na post po Milanu Šmídovi.

Tomáš Bzirský, zdroj: Packeta

Tomáš Bzirský, zdroj: Packeta

Skupina Packeta, kam patří také česká technologicko-logistická společnost Zásilkovna, jmenovala do funkce Head Of Group Marketing Tomáše Bzirského. Jeho hlavním úkolem bude řízení a koordinace marketingových aktivit napříč všemi státy, ve kterých Packeta působí, včetně České republiky. V této pozici střídá Milana Šmída, který marketing skupiny řídil od roku 2019 a kterou opustil letos v červenci. 

Tomáš Bzirský přichází do Packety z GymBeamu, ve kterém působil jako regionální country manager pro CE. Další zkušenosti nasbíral například v Rohlíku, Košíku nebo ČSA. V e-commerce se pohybuje více než deset let.

Do oddělení provozu Packeta Group zároveň přichází Přemysl Ostárek, který se ujal nové role strategického nákupčího pro mezinárodní logistiku. Ve své funkci bude zajišťovat sjednocení procesu nákupu dopravních služeb a rozvíjet nové možnosti doručení. Před nástupem do Packety pracoval přes 6 let jako manažer dopravy v Notinu. Poslední rok a půl působil v Alze.

Do manažerského týmu Zásilkovny také přichází na post obchodní ředitelky Lucie Šmídová. Ve své funkci se zaměří na další rozvoj obchodního oddělení a expanzi na českém trhu. Působila například jako obchodní ředitelka programu iBOD v České spořitelně, v uplynulých letech se pak věnovala poradenské a projektové činnosti. V Packetě bude na pozici Head of Sales CZ se svým týmem rozvíjet klientské portfolio v České republice.

-mav-