Philips promění v kampani influencery do herních hrdinů

úterý, 31. října 2023, 09:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Rapeři, streameři, profesionální esportoví hráči a fitness trenéři se v kampani Philips za pomoci holicího strojku One Blade promění do hrdinů z herního prostředí.

Zdroj: Philips ČR

Zdroj: Philips ČR

Philips ve spolupráci s osmi českými influencery rozjel kampaň One Hour Makeover. Rapeři, streameři, profesionální esportoví hráči a fitness trenéři se za pomoci holicího strojku One Blade promění do hrdinů z herního prostředí. Contentová kampaň, zaměřená na generaci Z a herní komunitu, je již několikátým projektem Philipsu v této oblasti.

Cílem kampaně One Hour Makeover, kterou pro Philips připravila agentura Fuse a esportový tým Entropiq, je navázat vztah se stále atraktivnější cílovou skupinu gamerů. „Chtěli jsme se odlišit,“ říká Petra Fialová, Consumer Marketing Manager, Philips. „Víme, že popularita esportu v České republice stále roste a my chceme být u toho. Nejen ukázat náš produkt, ale také bavit cílovou skupinu, předvést, že ji rozumíme, a dlouhodobě budovat brand.“

Zdroj: Philips ČR

Kampaň One Hour Makeover proti sobě postaví čtyři influencerské dvojice: rappery Renee Danga a Refewa; streamery Czechclouda a Haterise; fitness trenéry Janka a Regiebarda a esportové hráče z Entropiqu Khantose a Denyka. Každý z účastníků má hodinu na to, aby se s pomocí Phillips One Blade oholil a upravil jako jedna ze slavných gamingových postav. Záměrem je zákazníkům ukázat snadnost používání strojku One Blade a možnost vytvořit si osobitý styl. Soutěž vyvrcholí v pražském studiu Charakter, který podpoří téměř osmihodinový stream z celé akce na platformě Twitch. O vítězi rozhodnou diváci.

„Celou akci máme rozplánovanou do pěti týdnů, včetně teaserů, reveal postů i hero videa. I tady potřebujeme komplexní mediaplán, který doručí čísla,“ říká Lukáš Černý z Fuse. V kombinaci Tik Toku, IG, Youtube a Twitche vznikne proto více než 80 výstupů, které propojí microsite. Celá kampaň odstartovala 23. 10. a poběží do 19. 11. 2023.

-mav-