Ředitel pro vnější vztahy Vladimír Mlynář odejde z PPF

úterý, 10. října 2023, 12:45 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Na konci roku odejde z PPF ředitel pro vnější vztahy Vladimír Mlynář. Chce zkusit novou životní výzvu.

Vladimír Mlynář, zdroj: PPF

Vladimír Mlynář, zdroj: PPF

Z funkce ředitele pro vnější vztahy skupiny PPF odejde k 31.12. 2023 Vladimír Mlynář. Ke stejnému datu také ukončí členství v představenstvu PPF. Se skupinou PPF má ale spolupracovat i nadále jako externí poradce pro vybrané projekty.

„Práce v PPF byla profesně to nejzajímavější, co jsem v životě dělal. Zejména možnost pracovat s Petrem Kellnerem byla skutečně výjimečnou životní zkušeností. V PPF jsem poznal skvělé lidi, spoustu se toho naučil a pochopil, a i proto jsem tu strávil zdaleka nejdelší část svého pracovního života. Moc za to děkuji. Teď ale přišel čas na nové životní výzvy,“ uvedl ke svému odchodu Vladimír Mlynář. Zatím neupřesnil, čemu se bude po odchodu z PPF věnovat.

„S Vladimírem jsme se u nejrůznějších projektů skupiny PPF setkávali víc než deset let. Spolupráce s ním byla vždy profesionální a z lidského hlediska velmi obohacující. Moc mu děkuji za všechno, co za ty roky pro Skupinu udělal," uvedl CEO skupiny PPF Jiří Šmejc

Vladimír Mlynář odpovídal za externí vztahy skupiny PPF třináct let a byl jedním z blízkých spolupracovníků Petra Kellnera. Do PPF nastoupil v roce 2010. Předtím pracoval jako novinář, opakovaně působil v pozici ministra, poslance parlamentu a rovněž pracoval jako šéfporadce předsedy vlády České republiky. 

-mav-