Relaxační kanál Deluxe Lounge bude volně na satelitu

pondělí, 30. října 2023, 17:50 Aktuality, TV MediaGuru

Hudební televize Deluxe Lounge, která spadá do kategorie relaxační kanálů, začne od 2. listopadu vysílat volně na satelitu Astra. Oznámil to její provozovatel, německá společnost High View. Nabídku nekódovaných programů doplní i Serien+ a Red Adventure.

Stanice Deluxe Lounge se před lety objevila v nabídce satelitní televize Skylink. Foto: Pixabay

Stanice Deluxe Lounge se před lety objevila v nabídce satelitní televize Skylink. Foto: Pixabay

Satelitní diváci v České republice si budou moci naladit další tři nekódované německé programy ze satelitní pozice 19,2 stupně východně. Pravděpodobně největší radost udělá všem zájemcům relaxační stanice Deluxe Lounge, která doplní nabídku dalších programů společnosti High View pod hlavičkou Deluxe. Dlouholetí satelitní diváci si vzpomenou na dobu,, kdy Deluxe Lounge byla krátce součástí také satelitní televize Skylink, v době, kdy ještě operátor nebyl součástí M7 Group.

Dalšími dvěma novinkami jsou stanice Serien+ a Red Adventure. Serien+ slibuje širokou škálu seriálů, včetně populárních a klasických titulů, aktuálních hitů a původní produkci. Serien+ je věnovaný fanouškům seriálů, kteří hledají kvalitní zábavu a různé žánry včetně dramatu, komedie, krimi a sci-fi. Red Adventure nabízí pohled na život špičkových a extrémních sportovců, zejména z kategorií motoristického sportu, surfařů, bruslařů, motorkářů, horolezců a řady dalších.

Parametry příjmu: Astra 1L (19,2 stupně východně), 12699/V, SR 23500, FEC 3/4, norma DVB-S2/8PSK, kódování žádné (FTA)

-lukpol-

Čtyři nové hudební televize na satelitu Astra od Deluxe Music

čtvrtek 26. ledna 2023