Shopsys kupuje 100% podíl v agentuře Sounds Good

středa, 18. října 2023, 07:05 Aktuality, Retail MediaGuru

Shopsys kupuje 100 % podíl v agentuře Sounds Good. Společně nabízí tvorbu středních a velkých e-shopů na míru.

Zleva zakladatel Sounds Good Agency David Simões a Matěj Kapošváry, CEO agentury Shopsys, zdroj: Shoppes

Zleva zakladatel Sounds Good Agency David Simões a Matěj Kapošváry, CEO agentury Shopsys, zdroj: Shoppes

Shopsys, tvůrce e-shopů pro největší hráče na trhu s ročním obratem přes 100 milionů, kupuje 100% podíl v agentuře Sounds Good. Rozšiřuje tak svou nabídku služeb, a kromě vývoje na vlastním řešení Shopsys Platform nabízí nově vývoj e-shopu na míru i na Shopify Plus. 

„Primárně vyvíjíme stále na naší Shopsys Platform, ale díky Sounds Good teď umíme nabídnout prvotřídní servis i na Shopify Plus, nejrychleji rostoucí platformě na trhu,”  říká Matěj Kapošváry, CEO agentury Shopsys, a dodává: „Se Sounds Good máme společný byznysový cíl, skvěle se doplňujeme ve službách a nabídce. Hlavně ale souzníme hodnotami, kulturou a mindsetem. Společně jdeme budovat leadera pro celý trh s vývojem e-shopů na míru.”

Shopsys stojí za e-shopy značek jako Tescoma, Sconto Nábytek nebo Mountfield. Mezi klienty Sounds Good, jež drží od roku 2016 certifikaci Shopify Experts, patří Mana, Eta, Okay.cz nebo GoPay. Dosud Shopsys stavěl e-shopy na míru pro velké e-shopy výhradně na své technologii Shopsys Platform, do jejíhož vývoje investoval již desítky milionů korun a hodlá v něm i nadále pokračovat. Nově však Shopsys nabízí e-shopy na míru i na globální platformě Shopify Plus.

„Naše nabídka konzultačních služeb a vývoje na míru se díky Shopify a spojení se Sounds Good otevírá středně velkým prodejcům,” vysvětluje Kapošváry. „Shopify je nejpopulárnější e-commerce platforma na světě, pohání 17 % všech světových e-shopů. V Česku na Shopify běží už přibližně 2,5 tisíce e-shopů, šestkrát více než před 4 lety,“ dodává zakladatel Sounds Good Agency David Simões. 

-stk-