SledováníTV zařadila Rik+ a má nový přehrávač

čtvrtek, 19. října 2023, 15:05 Aktuality, TV MediaGuru

SledováníTV v minulosti vyvinula pro internetovou televizi Rik vlastní aplikaci, nyní ji naopak tento slovenský provozovatel poskytuje do videotéky svůj obsah. K dispozici je bezplatně.

Maskot dětské televize Rik. Zdroj: IFC Media

Maskot dětské televize Rik. Zdroj: IFC Media

Součástí všech balíčků služby SledováníTV se od pondělka stala videotéka Rik+. Ta divákům nabízí více než 5000 epizod pořadů a filmů. Velkou část tvoří tvorba pro děti. Nejmenší diváci mohou sledovat pořady o tvoření, pohádky i písničky. Mezi ty nejznámější patří například Máša a medvěd, Bořek stavitel, Statečná autíčka nebo Požárník Sam. Dospělé uživatele potěší naopak pořady o cvičení a také dokumenty. Diváci najdou novinku ve Videotéce jako jednu z dlaždic.

Další novinkou internetové platformy SledováníTV je nasazení nového online přehrávače. Vylepšený design získal seznam kanálů, ale také přehled předcházejících a následujících pořadů. Nově si mohou uživatelé v seznamu kanálů také filtrovat podle žánrů, možnost zobrazení v mřížce zůstala zachována. Aktualizovaná podoba online přehrávače sjednocuje design se všemi dalšími platformami, kde online služba SledováníTV působí včetně Smart TV nebo mobilních aplikací.

-lukpol-