Stanice Now 70s, Now 80s a Now Rock jsou v Rakuten TV

čtvrtek, 26. října 2023, 14:00 Aktuality, TV MediaGuru

Nabídka streamingové platformy Rakuten TV se rozšířila o trojici nových hudebních stanic. Zájemcům jsou k dispozici bezplatně i v České republice.

Nové hudební kanály potěší fanoušky minulých dekád i rockových skladeb. Foto: Pixabay

Nové hudební kanály potěší fanoušky minulých dekád i rockových skladeb. Foto: Pixabay

Příjemné překvapení si v kategorii FAST kanálů připravil pro své zákazníky provozovatel japonské online platformy Rakuten TV. V České republice jsou pro ně nově k dispozici hudební programy Now. Jde konkrétně o trojici Now 70s, Now 80s a Now Rock. Název těchto programů je naprosto výstižný, na své si přijdou fanoušci skladeb ze sedmdesátých a osmdesátých let 20. století nebo rockoví nadšenci. V minulosti se tyto kanály objevily na satelitu Astra, pozice 28,2 stupně.

Rakuten tradičně dodává ke všem svým stanicím i elektronického programového průvodce (EPG), takže divák zjistí, co daný kanál vysílá, které pořady následují. Aplikace Rakuten TV je k dispozici pro mobilní telefony, chytré televizory vybraných značek a také operační systém Android TV. V Apple TV tato služba nabízí pouze španělskou videotéku. Z hudebních kanálů je možné v Rakuten TV sledovat dále Clubbing TV, Qwest TV nebo čtveřici programů pod hlavičkou Stingray.

-lukpol-