Videotéka Dramox odstartovala jako lineární kanál

úterý, 31. října 2023, 11:02 TV, Aktuality MediaGuru

Divadelní videoportál Dramox navázal exkluzivní spolupráci se společností T-Mobile. Na programové pozici 26 najdou zákazníci Magenta TV tuto službu ve verzi klasického televizního kanálu. Obsah se bude průběžně obměňovat.

Divadelní představení Divoká kachna. Foto: Dramox

Divadelní představení Divoká kachna. Foto: Dramox

Placená streamovací služba Dramox, která odstartovala v říjnu 2020, sdružuje desítky divadel a stovky představení nejrůznějších žánrů. Diváci se mohou podívat i na hry, které už aktuálně nejsou v repertoáru nebo jsou vyprodané. Na Dramoxu najdou například představení Divadla v Dlouhé, Městských divadel pražských nebo Divadla pod Palmovkou. Placená služba Magenta TV od T-Mobilu přinese výběr z padesáti představení, a ten se bude průběžně obměňovat.

V podobě lineárního televizního kanálu je Dramox k dispozici na programové pozici 26. K dispozici je klasicky i elektronický programový průvodce (EPG), takže divák se okamžitě dozví, co se vysílá, případně která představení ještě budou následovat. Dramox bude v Magenta TV k dispozici zdarma pro nové i stávající zákazníky s digitální TV s tarifem L a vyšším. Spolupráce se službou je exkluzivní, takže tento obsah by se neměl objevit v žádné jiné službě některého z TV operátorů.

-lukpol-