A11 Sport nakonec jako Sporty TV, odstartuje v lednu

čtvrtek, 9. listopadu 2023, 10:24 TV MediaGuru

V polovině ledna příštího roku plánuje Perinvest Group spustit novou bezplatnou celoplošnou televizi Sporty TV, která původně vznikala pod názvem A11 Sport. V DVB-T2 multiplexu 23 ji budou šířit České Radiokomunikace.

V bezplatné DVB-T2 nabídce budou Sporty TV druhým bezplatným sportovním kanálem po veřejnoprávní ČT Sport

V bezplatné DVB-T2 nabídce budou Sporty TV druhým bezplatným sportovním kanálem po veřejnoprávní ČT Sport

„Spolupráce s mediální skupinou A11 bude pokračovat, nicméně jsme společně vyhodnotili, že sportovní kanál bude mít vlastní název,“ vysvětlil Jan Smíšek, výkonný ředitel Perinvest Group, která televizní kanál bude provozovat. Oficiální start je naplánovaný na polovinu ledna příštího roku. Stanice Sporty TV bude k dispozici v celoplošném DVB-T2 multiplexu 23, kde se má objevit i nová teleshoppingová televize Hit TV. Kanály nahradí v této síti pozice Test 1 a Test 4.

Topmerch žádá o DVB-T2 licenci, bude z ní Hit TV

úterý 24. října 2023

Původní programová struktura zůstává stejná. „I nadále je stavěná zejména na volejbalových, florbalových a basketbalových přenosech. Dále pak na zápasech volejbalu, 2. hokejové ligy a mládežnického hokeje, fotbalových zajímavostech a aktualit z fotbalové juniorské ligy,“ přiblížil Smíšek. V programové struktuře zůstávají i magazíny vlastní tvorby. Diváci se budou pravidelně setkávat například s mentálním koučem Marianem Jelínkem.

RRTV: K přerušení vysílání neměl Sport 5 závažné důvody

čtvrtek 7. září 2023

Pořad Tess Flow s moderátorkou a influencerkou Terezou Peterovou nabídne rozhovory s celebritami a odborníky zabývající se zdravým životním stylem, nutriční terapeutka Lada Nosková provede pořadem VyLaděno v kuchyni, ve kterém divákům poradí, jak zdravě vařit z běžných surovin. Chybět nebudou ani pořady zaměřující se na tipy a rady ke konkrétním sportům. Sporty TV bude po ČT Sport druhým volným sportovním kanálem v DVB-T2.

-lukpol-

A11 Sport odstartuje na podzim, chce 2. hokejovou ligu i další sporty

středa 3. května 2023