Apple Channels se v Česku rozrostly o Marquee TV

pondělí, 13. listopadu 2023, 09:40 Aktuality, TV MediaGuru

Nabídka Apple Channels, která je součástí televizní aplikace Apple, obsahuje další hub. Od listopadu je zde zájemcům k dispozici na bázi měsíčního předplatného služba Marquee TV.

Logo streamingové platformy. Zdroj: Marquee TV

Logo streamingové platformy. Zdroj: Marquee TV

Marquee vám přináší nejprestižnější umělecké a kulturní programy z celého světa. Objevte zbrusu nová díla nebo znovu objevte svá oblíbená představení ze světa opery, divadla, hudby a tance a fascinující dokumenty o umění. Marquee TV nabízí dechberoucí představení předních světových uměleckých organizací včetně Royal Opera House, Royal Shakespeare Company, English National Ballet, Australian Ballet, Teatro alla Scala nebo London Philharmonic Orchestra,“ láká provozovatel služby.

Marquee TV má být divákovým pasem do světa umění a kultury na vyžádání. Služba není součástí předplatného streamingové služby Apple TV+ za 199 korun, takže zájemce za její využívání musí platit samostatně. Měsíční předplatné vyjde na 219 korun, přičemž prvních sedm dní má uživatel zdarma na vyzkoušení. Úvodní stránka služby je v češtině, avšak anotace jsou již anglicky. Kromě Marquee TV jsou v kategorii Apple Channels k dispozici mj. Major League Soccer, Carnegie Hall+ a MUBI.

-lukpol-

Videotéka MUBI má další distribuční kanál, v Apple TV

čtvrtek 21. září 2023