Bernard uvádí nealkoholické pivo s příchutí grepu v lahvi

neděle, 19. listopadu 2023, 07:55 Aktuality, Marketing MediaGuru

Rodinný pivovar Bernard rozšiřuje nabídku svých nealkoholických variant v lahvích o grepovou novinku.

Bernard přináší nealkoholickou novinku s příchutí grepu ve vratných skleněných lahvích, zdroj: Rodinný pivovar Bernard.

Bernard přináší nealkoholickou novinku s příchutí grepu ve vratných skleněných lahvích, zdroj: Rodinný pivovar Bernard.

Rodinný pivovar Bernard uvádí na trh nové nealkoholické pivo s příchutí grepu. Poprvé bylo k dostání v létě pouze čepované, nyní je k dispozici také ve vratných skleněných lahvích. Novinka je bezpečně k rozeznání podle etikety typické pro nealkoholická piva Bernard, na které je vyobrazen spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard „s čistou hlavou“

„Měli jsme k dispozici tři druhy aroma, přírodní, přírodně identické a syntetické. Dodavatel předpokládal, že sáhneme po nejlevnější syntetické verzi, k jeho překvapení jsme ale vybrali přírodní. To je opravdový grep. Když jsem poprvé ochutnal, věděl jsem, že je to ono, že tohle je nápoj, který na trhu chybí. Není to ‚sladká limonáda’, ale skutečné příjemně hořké pivo s opravdovou chutí a vůní grepu,“ popisuje vrchní sládek a generální ředitel pivovaru Josef Vávra.

Nefiltrovaný Bernard Free Grep Bitter neobsahuje žádné konzervanty a je mírně doslazovaný sladidlem z rostliny stévie. K dostání je ve značkových prodejnách Bernard a podnicích, které čepují pivo Bernard.

První vlastní nealkoholické pivo začal Rodinný pivovar Bernard vařit v roce 2006 se zavedením bodového systému pro řidiče s nulovou tolerancí alkoholu. O rok později uvedl polotmavé nealko Jantar. V roce 2009 k tomu přidal nealkoholické pivo s přírodní švestkovou šťávou, následovala varianta s višňovou příchutí. 

-stk-