Bezplatná Pro Wrestling TV omezila distribuci

středa, 15. listopadu 2023, 13:55 Aktuality, TV MediaGuru

V uplynulých dnech došlo k vyřazení stanice Pro Wrestling TV z FAST platformy SporsTribal TV. Nabídka takto zaměřených tematických kanálů však zůstává nadále bohatá i pro české diváky.

Pro Wrestling TV byla součástí tzv. FAST platforem. Foto: Pixabay

Pro Wrestling TV byla součástí tzv. FAST platforem. Foto: Pixabay

Nabídku wrestlingových kanálů v bezplatné online platformě SportsTribal TV tvoří v tuto chvíli dvě značky – Impact Wrestling a FITE 24/7 by Triller. Stanice Pro Wrestling TV byla v uplynulých dnech vyřazena a v tuto chvíli se již nenachází v seznamu dostupném pro Českou republiku. SportsTribal TV láká na největší jména wrestlingového sportu, jako jsou Josh Alexander, Tasha Steelz nebo Ace Austin. Služba se orientuje výhradně na streaming bezplatných sportovních kanálů.

Stanice Pro Wrestling TV měla v nabídce také konkurenční multimediální služba Plex. Přesto, že její webová stránka je stále k dispozici, online stream je již nefunkční. Jako náhradu mohou diváci sledovat celou řadu dalších bezplatných programů, mezi nimiž jsou značky jako Professional Fighters League (PFL), FITE 24/7, XFC TV Fightworld, Fight Network nebo Ultimate Classic Wrestling. Obě služby je možné využít buďto ve formě aplikace nebo přes webový prohlížeč.

-lukpol-