Billa je novým generálním partnerem Českého olympijského týmu

úterý, 21. listopadu 2023, 11:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

Billa je novým generálním partnerem Českého olympijského a paralympijského týmu.

Billa se stává novým generálním partnerem Českého olympijského a paralympijského týmu, foto: Olympijský tým / Barbora Reichová.

Billa se stává novým generálním partnerem Českého olympijského a paralympijského týmu, foto: Olympijský tým / Barbora Reichová.

Billa se stává novým generálním partnerem Českého olympijského a paralympijského týmu, a to pro období 2024 až 2027. V rámci partnerství chce obchodní řetězec podpořit oba týmy na olympijských a paralympijských hrách i dalších soutěžích, a rovněž všem umožnit najít si cestu ke sportu a pohybu a pomoci plnit sny malých sportovců.

„Vždy je pro nás důležité, abychom s našimi partnery sdíleli společné hodnoty. Proto se velmi těšíme na spolupráci se společností Billa. Je radost posouvat dál vše, co děláme, společně s lidmi, pro které je role pohybu, sportu a samozřejmě i zdravého stravování jako základní součásti života ve zdraví stejně stěžejní jako pro nás,“ říká Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru.

„Vedle toho, že budeme moci podpořit fenomenální sportovce, kteří budou soutěžit v příštích čtyřech letech, se těšíme na spolupráci se školami a místními komunitami při propagaci zdravého životního stylu prostřednictvím fyzické aktivity a zdravé výživy. Náš tým v Bille sdílí odhodlání a vášeň české olympijské komunity a těšíme se na fantastické společné partnerství,“ komentuje Liam Casey, generální ředitel společnosti Billa Česká republika.

Spolupráci Český olympijský výbor, Český paralympijský výbor a Billa představily při Olympijském tréninku na Základní škole Ke Kateřinkám, která se dlouhodobě účastní Olympijského víceboje. Kromě olympijských a paralympijských her bude Billa podporovat i Olympiádu dětí a mládeže, jež se bude konat od 23. června 2024 v Jihočeském kraji, dále Olympijský festival, jenž proběhne během her v Paříži od 26. července do 11. srpna 2024 u jezera Most, a Českou olympijskou nadaci, podporující děti, kterým na sportování chybí dostatek peněz, a to bez ohledu na jejich výkonnost.

-stk-