CBS nabízí TV kanál s automobilovými honičkami

úterý, 21. listopadu 2023, 09:55 Aktuality, TV MediaGuru

Americká televize CBS obohatila svou aplikaci CBS News od listopadu o novou programovou pozici Car Chase. Jak z jejího názvu vyplývá, diváci zde mohou sledovat oblíbené automobilové honičky strážců zákona známé i z jiných stanic.

Tento formát vysílá v Česku třeba i bezplatná televize Paramount Network. Foto: Pixabay

Tento formát vysílá v Česku třeba i bezplatná televize Paramount Network. Foto: Pixabay

Přítomnost kanálu si redakce MediaGuru ověřila v aplikaci CBS News pro Android TV, lze na něj narazit pravděpodobně i na dalších zařízeních, která umožňují připojení k internetu. Naopak online platforma CBS, která je k dispozici pro multimediální centrum Apple TV tuto programovou předvolbu nenabízí. Honičky zločinců, případně osob pod vlivem alkoholu nebo drog, diváci digitální televize v Česku dobře znají. Vysílají je například kanály Paramount Network a CBS Reality.

Výhodou aplikace CBS News je fakt, že ji diváci mohou nainstalovat a dále využívat zcela zdarma. Kromě stejnojmenného amerického zpravodajského kanálu jsou zde k dispozici i další lokální programy. Pro diváka může jít o určité zpestření programové nabídky, která jinak není v České republice k dispozici. Aplikací, které nabízejí bezplatný a oficiální streaming vybraných programů, je v našem regionu k dispozici hned několik. Vysílání programu v HD rozlišení je doplněno i programovým průvodcem EPG.

-lukpol-

CBS uvedla v Česku novinky na Android TV a Apple TV

čtvrtek 20. dubna 2023