Genzer a Suchánek ve vánoční kampani Penny lyžují či bruslí

pondělí, 20. listopadu 2023, 00:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Michal Suchánek a Richard Genzer ve vánoční kampani Penny sáňkují, lyžují nebo bruslí do rytmu italské písně od Ricchi e Poveri.

Z vánoční kampaně Penny, zdroj: Penny

Z vánoční kampaně Penny, zdroj: Penny

Hlavní roli ve vánoční kampani Penny hrají Michal Suchánek a Richard Genzer. Cílem kampaně je vnést prostřednictvím jejich humoru do předvánočního shonu vtip a chvíle uvolnění.

„Vánoce jsou o uvolněném čase s rodinou a přáteli, proto chceme lidi rozesmát a do očí jim vhánět v maximálním možném množství slzy smíchu. Jarní kampaň s G+S slavila velký úspěch, jen na YouTube má náš spot téměř 4 miliony zhlédnutí. Proto jsme se rozhodli na ní navázat, ale posunout ji ještě o kousek dál. Věříme, že vtip a nadsázka je to, co letos bude během Vánoc rezonovat," uvedl ke kampani Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny.

Hudební stránku spotů s Michalem Suchánkem a Richardem Genzerem obstará tentokrát skladba italské skupiny Ricchi a Poveri – Sara Perché Ti Amo.

Natáčelo se na prodejně Penny v Praze Štěrboholech v polovině září a pro účely reklamy byl použit umělý sníh i umělý led. O autorství se tentokrát podělilo Penny s oběma hlavními protagonisty.  

Vánoční spot Penny, zdroj: Penny

Vánoční kampaň Penny chce také zdůraznit výhodné ceny („V Penny sněží slevy“) ve svém diskontním řetězci. Kampaň běží od 17. listopadu v televizi, diváci ji uvidí na všech hlavních televizních kanálech (skupina Nova, Media Club). Společně s televizní kampaní budou vizuály Vánoc a sportu v podání dvojice Genzer a Suchánek součástí propagace v dalších médiích i na sociálních sítích Penny.

  • Kreativní agentura: Hullabaloo
  • Kreativní ředitel: Vít Vojtěch, Penny
  • Copywriter: Michal Suchánek / Richard Genzer
  • Režie: Tomáš Bařina
  • Hudba: Sara Perché Ti Amo
  • Produkční agentura: Boogie Films
  • Mediální agentura: PHD Media
  • PR agentura: CCL Conference

-mav-